загрузка /0

Будівельна компанія sttk development


Sttk development – будівельна компанія в Івано-Франківську, яка успішно розробляє, планує та реалізує високоякісне житло.

Наша команда працює, щоб кожен наш клієнт отримав будинок своєї мрії, та був задоволений протягом усього періоду проживання в ньому. Основними нашими перевагами є якість будівництва, дотримання термінів, та розумна ціна.

Будівельна компанія в Івано-Франківську
Лого будівельної компанії sttk development

Принципи будівельної компанії

Щоб ви могли купити будинок в Івано-Франківську і залишитися максимально задоволеними, ми завжди дотримуємося наступних простих, але важливих рішень:

  • використання високоякісних енергоефективних матеріалів;
  • сучасний підхід до будівництва;
  • дотримання термінів та умов продажу (в т.ч. індивідуальних);
  • гнучкість пропозицій для комфорту кожного покупця;
  • розумна ціна.

Ви можете купити один з наших готових об’єктів або замовити індивідуальне планування житла. І в обох випадках отримаєте незмінну якість, дотримання усіх норм будівництва та проєктних характеристик. Крім того, нерухомість від забудовника — це купівля без додаткових націнок.


Таунхауси як ідеальне житло для сімейного життя

Одним з наших основних векторів руху є будівництво таунхаусів в Івано-Франківську та передмісті. Такі будинки об’єднують в собі затишок та переваги міського життя. Вони дешевші, аніж будинки з такою ж площею і значно зручніші, ніж квартири, адже ви отримаєте власне подвір’я, гараж, місце для стоянки автомобіля. Наша будівельна компанія дбає про безпеку кожного комплексу, надійність усіх конструкцій та матеріалів, комфорт і функціональне призначення кожного квадратного метра.


Будівництво приватних будинків

Sttk development – забудовник в Івано-Франківську, який готовий втілити в реальність дім вашої мрії. Ми реалізуємо будівництво цегляних будинків під ключ, а також будівництво котеджів, дач та інших видів нерухомості. Досвід будівництва дозволить підібрати ідеальні планування для кожного замовника і порадити найкраще рішення в будь-якому випадку.

Будівельна компанія Sttk development працює в Івано-Франківську для того, щоб зщасливих сімей стало більше. Ми впевнені, що гармонійний і затишний простір – запорука міцних відносин з Вашою родиною, близькими, сусідами та самим собою. Тому будуємо наші будинки так, щоб Ви могли створювати в них свою щасливу історію.


Щасливі мешканці наш головний пріоритет!

Замовити дзвінок