загрузка /0

Таунхаус в Крихівцях #1locationКрихівці, вул. Веселкова, 7

Хід будівництва

Таунхаус в районі Крихівців Sttk#1 – це комфортний житловий комплекс, який складається  з 12 таунхаусів. Для жителів організована закрита територія з відеоспостереженням, хорошим освітленням та тихим озелененим внутрішнім двором. Ми зробили все для того, щоб ви почували себе в безпеці.

Розробляючи план домівок та протягом всього процесу будівництва ми безкомпромісно опиралися на комфорт, безпеку та надійність для майбутніх власників.  Кожен дім має простору терасу, кухню-студію, три просторі спальні, та два санвузли. Завдяки функціональному плануванню, ви зможете використовувати кожен квадратний метр максимально ефективно.

Насолоджуйтесь спокоєм в одному з 12 розкішних таунхаусів на околиці Івано-Франківська. Дихайте чистим повітрям, відпочивайте від міської метушні та шуму автомобілів, смажте барбекю та засмагайте на власному подвір’ї. Будинок в Крихівцях з просторою терасою, кухнею-студією та трьома просторими спальнями вже готовий до ремонту. Вам залишається лише подбати про інтер’єр.

Продано

Зверніть увагу, таунхауси Sttk#1 вже знайшли своїх власників. Пропонуємо:

Таунхаус в Крихівцях #2 (вул. Веселкова, 7Б)

Таунхаус в Крихівцях #4 (вул. Місячна)

Таунхаус в Крихівцях #5 (вул. Місячна)

Ми з задоволенням покажемо вам об’єкти та допомоемо вибрати найкращий таунхаус для щасливого життя!

Ви заслуговуєте на проживання в таунхаусах від 

sttk Development